Events

  • מאי 26
    דודו טסה

    דודו טסה + ברי סחרוף - המופע המשותף / יום חמישי 17:00

    פסטיבל ג'נסיס, פארק הירדן

  • מאי 26
    יסמין מועלם

    יסמין מועלם / יום חמישי 17:00

    פסטיבל ג'נסיס, פארק הירדן

  • מאי 27
    אברהם טל

    אברהם טל / יום שישי 17:00

    פסטיבל ג'נסיס, פארק הירדן

  • מאי 27
    הפרויקט של רביבו

    הפרויקט של רביבו / יום שישי 13:00

    רידינג 3, תל אביב

  • מאי 27
    טונה

    טונה / יום שישי 17:00

    פסטיבל ג'נסיס, פארק הירדן

  • מאי 29
    הפרויקט של רביבו

    הפרויקט של רביבו / יום ראשון 22:00

    זאפה, ירושלים

  • יוני 2
    הפרויקט של עידן רייכל

    הפרויקט של עידן רייכל / יום חמישי 19:00

    לייב פארק ראשל"צ

  • יוני 2
    מיקי גבריאלוב

    מיקי גבריאלוב / יום חמישי 21:30

    זאפה, כרם ברקן

  • יוני 3
    הפרויקט של עידן רייכל

    הפרויקט של עידן רייכל / יום שישי 17:30

    לייב פארק ראשל"צ

  • יוני 3
    הפרויקט של רביבו

    הפרויקט של רביבו / יום שישי 13:00

    רידינג 3, תל אביב

  • יוני 3
    טונה

    טונה / יום שישי 20:30

    בארבי תל אביב

  • יוני 5
    הפרויקט של עידן רייכל

    הפרויקט של עידן רייכל / יום ראשון 17:30

    לייב פארק ראשל"צ

  • יוני 5
    טונה

    טונה / יום ראשון 21:00

    פסטיבל חלב ודבש, עמק יזרעאל

  • יוני 6
    הפרויקט של רביבו

    הפרויקט של רביבו / יום שני 22:00

    זאפה, חיפה

  • יוני 8
    יסמין מועלם

    יסמין מועלם / יום רביעי 20:30

    בארבי, תל אביב

  • יוני 9
    רונה קינן

    רונה קינן – מופע אקוסטי / יום חמישי 19:30

    ג'יפסי שילת ,אייס שילת

  • יוני 9
    יסמין מועלם

    יסמין מועלם / יום חמישי 18:30

    עתיקות, קיסריה

  • יוני 9
    בלקן ביט בוקס

    בלקן ביט בוקס / יום חמישי 18:30

    עתיקות, קיסריה

  • יוני 9
    מוש בן ארי

    מוש בן ארי / יום חמישי 18:30

    עתיקות, קיסריה

    מופע שקיעה

  • יוני 10
    הפרויקט של רביבו

    הפרויקט של רביבו / יום שישי 13:00

    רידינג 3, תל אביב

  • יוני 11
    דודו טסה

    דודו טסה + ברי סחרוף - המופע המשותף / שבת 21:30

    אמפי, באר שבע

  • יוני 15
    יסמין מועלם

    יסמין מועלם / יום רביעי 21:00

    פסטיבל מדיטרנה, אשדוד

  • יוני 16
    גידי גוב ויהודה פוליקר

    גידי גוב ויהודה פוליקר / יום חמישי 20:00

    אמפי אשדוד

  • יוני 16
    רונה קינן

    רונה קינן – מופע אקוסטי / יום חמישי 21:30

    החלוץ 33, באר שבע

  • יוני 17
    הפרויקט של רביבו

    הפרויקט של רביבו / יום שישי 13:00

    רידינג 3, תל אביב

  • יוני 17
    רותם כהן

    רותם כהן / יום שישי 14:00

    זאפה ירושלים

  • יוני 18
    חוה אלברשטיין

    חוה אלברשטיין / שבת 21:00

    היכל אמנויות הבמה, הרצליה

  • יוני 21
    גידי גוב ויהודה פוליקר

    גידי גוב ויהודה פוליקר / יום שלישי 21:00

    אמפי קיסריה

  • יוני 23
    קובי אפללו

    קובי אפללו / יום חמישי 21:00

    אמפי שוני, בנימינה

  • יוני 23
    רונה קינן

    רונה קינן – מופע אקוסטי / יום חמישי 20:00

    קפה שרי, כרמי יוסף

  • יוני 23
    טיפקס

    טיפקס / יום חמישי 22:00

    בארבי, תל אביב

  • יוני 24
    גידי גוב

    גידי גוב / יום שישי 12:30

    כרם ברקן, קיבוץ חולדה

  • יוני 24
    יוני רכטר

    יוני רכטר / יום שישי 18:00

    אמפי שוני, מופע שקיעה

  • יוני 24
    הפרויקט של רביבו

    הפרויקט של רביבו / יום שישי 13:00

    רידינג 3, תל אביב

  • יוני 24
    רותם כהן

    רותם כהן / יום שישי 14:00

    זאפה, הרצליה

  • יוני 25
    דני רובס

    דני רובס / שבת 22:00

    גריי, יהוד

  • יוני 28
    יסמין מועלם

    יסמין מועלם / יום שלישי 20:30

    זאפה, באר שבע

  • יוני 29
    יסמין מועלם

    יסמין מועלם / יום רביעי 20:30

    זאפה, ירושלים

  • יוני 30
    אברהם טל

    אברהם טל / יום חמישי 21:00

    אמפי, קיסריה

  • יוני 30
    התקווה 6

    התקווה 6 / יום חמישי 20:00

    גן יבנה

  • יולי 1
    הפרויקט של רביבו

    הפרויקט של רביבו / יום שישי 13:00

    רידינג 3, תל אביב

  • יולי 1
    מיקי גבריאלוב

    מיקי גבריאלוב / יום שישי 21:00

    אמפי, עין הוד

  • יולי 2
    התקווה 6

    התקווה 6 / שבת 19:30

    פארק אריאל שרון (קו רקיע)

  • יולי 7
    טיפקס

    טיפקס / יום חמישי 21:00

    אמפי שוני, בנימינה

  • יולי 7
    רונה קינן

    רונה קינן – מופע אקוסטי / יום חמישי 22:00

    הצוללת הצהובה

  • יולי 8
    הפרויקט של רביבו

    הפרויקט של רביבו / יום שישי 13:00

    רידינג 3, תל אביב

  • יולי 14
    טונה

    טונה / יום חמישי 21:00

    אמפי, קיסריה

  • יולי 15
    הפרויקט של רביבו

    הפרויקט של רביבו / יום שישי 13:00

    רידינג 3, תל אביב

  • יולי 21
    בלקן ביט בוקס

    בלקן ביט בוקס / יום חמישי 22:00

    בארבי, תל אביב

  • יולי 22
    דני רובס

    דני רובס / יום שישי 19:30

    מופע שקיעה, אמפי שוני

  • יולי 23
    התקווה 6

    התקווה 6 / שבת 19:30

    מופע שקיעה, אמפי שוני

  • יולי 28
    יסמין מועלם

    יסמין מועלם / יום חמישי 21:00

    אמפי שוני, בנימינה

  • יולי 29
    מיקי גבריאלוב

    מיקי גבריאלוב / יום שישי 22:00

    גריי יהוד

  • יולי 30
    מוש בן ארי

    מוש בן ארי / שבת 21:30

    זאפה אמפי שוני

    מופע שקיעה

  • יולי 30
    חוה אלברשטיין

    חוה אלברשטיין / שבת 21:00

    היכל אמנויות הבמה, הרצליה

  • אוגוסט 9
    רותם כהן

    רותם כהן / יום שלישי 21:00

    אמפי, מבשרת ציון

  • אוגוסט 12
    הפרויקט של רביבו

    הפרויקט של רביבו / יום שישי 13:00

    רידינג 3, תל אביב

  • אוגוסט 18
    דודו טסה

    דודו טסה + ברי סחרוף - המופע המשותף / יום חמישי 21:30

    אמפי, קיסריה

  • אוגוסט 19
    הפרויקט של רביבו

    הפרויקט של רביבו / יום שישי 13:00

    רידינג 3, תל אביב

  • אוגוסט 20
    התקווה 6

    התקווה 6 / שבת 21:00

    זאפה בפארק, גני יהושע

  • אוגוסט 26
    הפרויקט של רביבו

    הפרויקט של רביבו / יום שישי 13:00

    רידינג 3, תל אביב

  • ספטמבר 2
    הפרויקט של רביבו

    הפרויקט של רביבו / יום שישי 13:00

    רידינג 3, תל אביב

  • ספטמבר 9
    הפרויקט של רביבו

    הפרויקט של רביבו / יום שישי 13:00

    רידינג 3, תל אביב

  • ספטמבר 16
    הפרויקט של רביבו

    הפרויקט של רביבו / יום שישי 13:00

    רידינג 3, תל אביב