עמוד הבית > אמנים > מוש בן ארי

מוש בן ארי

לוח הופעות

אין כרגע הופעות לפרסום

רקע

מוש בן ארי
מופע להקה!

מופעי הלהקה הידועים של מוש חרכו במות מקצה אל קצה עם חגיגה צבעונית ושמחה של צלילים וקולות מרחבי העולם שצברה לה קהל מעריצים אדוק.

כבר למעלה מ20 שנה שבן ארי נמנה בין היוצרים המשפיעים ביותר במוזיקה הישראלית. מי שהביא סאונד חדש בנגינתו הייחודית שהייתה לפורצת דרך בנוף המוזיקה הישראלית, הוא שילב כלים נדירים וסגנונות הישר ממסעות ברחבי העולם והוביל גל חדש של מוזיקה שהיום היא בלתי נפרדת מפס הקול הישראלי.

אחרי הצלחת  סיבוב ההופעות האקוסטי מוש בן ארי עם  הלהקה המדהימה שלו יגיע לעשות לכם קבלת פנים כמו שרק הוא יודע עם הלהיטים הגדולים מכל השנים לצד שירים חדשים,

בין השירים שיבוצעו להיטי ענק של בן ארי כמו: אנצל, משא ומתן, את, יה, הנה הוא בא,  כמו בחיים,  Jah is on, דרך, בטח שאבוא, פתאום, מתנת שמיים,  הלאה מכאן, עד שתבואי, אספר לך הכל, ממריאים, ואיך שלא, שיר למעלות, זיכרון אחד מושלם, ועוד

במופע המשובח הוא חוזר למקורות ולוקח את הקהל למסע בין סגנונות מוזיקליים שונים שהפכו לסימן ההיכר שלו, שכל אחד מהנגנים מוסיף כלי וצבע ייחודי שיוצרים עושר מוזיקלי סוחף. בואו לחמם את הלב במופע שיעניק לכם ניתוק מהמציאות בלב, ברגש ובטאצ' הייחודי של האחד והיחיד מוש בן ארי.

video video video video video video photo video photo video photo photo photo