עמוד הבית > אמנים > רבע לאפריקה

רבע לאפריקה

לוח הופעות

אין כרגע הופעות לפרסום

רקע

"הופעה סוחפת!!"  (YNET)

"רבע לאפריקה מסתערים על החזיתות!" (מעריב)

"איזה גרוב מטורף יש להם!" (דידי הררי)

"מקפיץ ביותר! " (TIME OUT)

"גרוב משובח ושמחת חיים מדבקת!!" (עכבר העיר)

"הוייב הגיע!! חשתי בו!!" (יוסי חרסונסקי)

"​זה פשוט חגיגה!! "(  ירון לונדון )                 

רבע לאפריקה, הרכב האתנו-ג'אז-פאנק הישראלי המצליח, מההרכבים היותר עסוקים ופעילים בשנים האחרונות הספיק לעבור קילומטראז' מרשים מול קהל אוהב, להופיע כמעט על כל במה אפשרית ולסחוף אחריהם קהל מעריצים נאמן בארץ ובעולם.

מקצבים צפון אפריקאים, סולמות מקאם ערבי,  והרבה ג'אז-Funk – זה התמהיל המוזיקלי מאחורי רבע לאפריקה, אנסמבל רב תרבותי ושורשי, היוצר קולאז' מוזיקלי מרומם נפש שלא משאיר את הלב והאוזניים אדישים, מזיז את הישבן ופונה לצעירים, מבוגרים וילדים כאחד.

על ההרכב:
מאז 2014 רבע לאפריקה "הביאו את העניין" באין ספור מועדונים ופסטיבלים רבים ונחשבים בכל רחבי הארץ כאשר הם סוחפים אחריהם קהל מעריצים רב ומחבק.
ההרכב הופיע וצבר קהל גדול גם בחו"ל בספוטים מרכזים בפסטיבלים נחשבים ביפן, דרום קוריאה, גיברלטר ודרום ספרד,  קזחסטן ואוסטריה.

לאחר שורת סינגלים מצליחים, אלבום הלהקה הרשמי שוחרר בתחילת 2017 ושיריו הפכו ללהיטים בתחנות הרדיו השונות, פלייליסטים רבים ומליוני צפיות במדיות השונות. כמו כן האלבום שוחרר פיזית ביבשות שונות וביפן אף הוצאו גרסאות ויניל מעבר לים.

מאז הוצאת האלבום, שיריהם משודרים בתחנות הרדיו השונות באופן יומיומי וההרכב הופיע בכל תכנית טלוויזיה אפשרית בישראל ובתוכניות נחשבות גם בחו"ל.
בשנת 2017 רבע לאפריקה הפיקו ושיחררו את שיר הנושא הרשמי של תאגיד "כאן", עם אליעד נחום כזמר אורח, את השיר הרשמי של אירועי תל אביב והמכביה, ואת שיר הנושא של סדרת המופת "כיפת ברזל" (קשת12).

רבע לאפריקה שילבו ומשלבים כוחות עם אמנים רבים ומוכרים כמו אליעד, קרולינה, חנן בן ארי, אריאל זילבר, נצי' נצ', שאנן סטריט, אסתר ראדה, מאור כהן ואבישי כהן (בס).

 

צפו להופעה שלא משאירה אף אחד אדיש וגורמת לתנועות בלתי רצוניות של האגן!

video photo video photo photo