עמוד הבית > הופעות

לוח הופעות

  • ספטמבר 21
    אברהם טל ובניה ברבי - המופע המשותף

    אברהם טל ובניה ברבי - המופע המשותף / יום שלישי 21:00

    אמפי פארק ראשון

  • ספטמבר 22
    טיפקס

    טיפקס / יום רביעי 20:00

    זאפה הרצליה

  • ספטמבר 24
    גידי גוב ויהודה פוליקר

    גידי גוב ויהודה פוליקר / יום שישי 21:30

    היכל מצדה - פסטיבל התמר

  • ספטמבר 24
    בלקן ביט בוקס

    בלקן ביט בוקס / יום שישי 19:30

    זאפה אמפי שוני בנימינה

  • ספטמבר 24
    גידי גוב ויהודה פוליקר

    גידי גוב ויהודה פוליקר / יום שישי 21:30

    היכל מצדה

  • ספטמבר 24
    גידי גוב ויהודה פוליקר

    גידי גוב ויהודה פוליקר / יום שישי 21:00

    אמפי תיאטרון קיסריה

  • ספטמבר 24
    בלקן ביט בוקס

    בלקן ביט בוקס / יום שישי 19:30

    אמפי שוני בנימינה

  • ספטמבר 26
    דודו טסה

    דודו טסה / יום ראשון 21:00

    אמפי עומר

  • ספטמבר 30
    גידי גוב ויהודה פוליקר

    גידי גוב ויהודה פוליקר / יום חמישי 21:00

    אמפי תיאטרון קיסריה

  • אוקטובר 1
    מיקי גבריאלוב

    מיקי גבריאלוב / יום שישי 20:00

    זאפה חיפה

  • אוקטובר 2
    קובי אפללו

    קובי אפללו / שבת 20:00

    זאפה חיפה

  • אוקטובר 7
    טונה

    טונה / יום חמישי 21:00

    פארק אריאל שרון

  • אוקטובר 7
    טיפקס

    טיפקס / יום חמישי 20:00

    זאפה ירושלים

  • אוקטובר 8
    מיקי גבריאלוב

    מיקי גבריאלוב / יום שישי 12:30

    זאפה הרצליה

  • אוקטובר 11
    הפרויקט של רביבו

    הפרויקט של רביבו / יום שני 20:00

    מועדון הגריי יהוד

  • אוקטובר 14
    דויד ברוזה

    דויד ברוזה / יום חמישי 20:00

    כרם ברקן חולדה

  • אוקטובר 15
    בלקן ביט בוקס

    בלקן ביט בוקס / יום שישי 20:30

    בארבי תל אביב

  • אוקטובר 15
    דויד ברוזה

    דויד ברוזה / יום שישי 20:00

    זאפה חיפה

  • אוקטובר 15
    בלקן ביט בוקס

    בלקן ביט בוקס / יום שישי 20:30

    בארבי תל אביב

  • אוקטובר 15
    דני רובס

    דני רובס / יום שישי 21:00

    אמפי עין הוד כפר האמנים

  • אוקטובר 16
    דויד ברוזה

    דויד ברוזה / שבת 20:00

    זאפה ת"א החדש מידטאון

  • אוקטובר 16
    טיפקס

    טיפקס / שבת 20:00

    מועדון הגריי יהוד מונוסון

  • אוקטובר 21
    טיפקס

    טיפקס / יום חמישי 20:30

    בארבי תל אביב

  • אוקטובר 22
    דני רובס

    דני רובס / יום שישי 20:00

    זאפה ת"א החדש מידטאון

  • אוקטובר 22
    דויד ברוזה

    דויד ברוזה / יום שישי 20:00

    מועדון הגריי –יהוד מונוסון

  • אוקטובר 23
    דויד ברוזה

    דויד ברוזה / שבת 20:00

    זאפה הרצליה

  • אוקטובר 26
    שרית חדד

    שרית חדד / יום שלישי 19:00

    זאפה בפארק-גני יהושוע

  • אוקטובר 27
    מיקי גבריאלוב

    מיקי גבריאלוב / יום רביעי 20:00

    כרם ברקן – חולדה

  • אוקטובר 27
    טיפקס

    טיפקס / יום רביעי 20:00

    זאפה באר שבע

  • אוקטובר 27
    שרית חדד

    שרית חדד / יום רביעי 19:00

    זאפה בפארק-גני יהושוע

  • אוקטובר 29
    גידי גוב

    גידי גוב / יום שישי 12:30

    זאפה הרצליה

  • אוקטובר 30
    גידי גוב

    גידי גוב / שבת 20:00

    זאפה חיפה

  • נובמבר 17
    קובי אפללו

    קובי אפללו / יום רביעי 20:00

    כרם ברקן חולדה

  • נובמבר 27
    קובי אפללו

    קובי אפללו / שבת 20:00

    זאפה ת"א חדש מידטאון